Skocz do zawartości
Forum

Brak apetytu u dziecka


Gość yoannah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie! Jestem mamą 2,5 letniego chłopca, który nic nie je! Nasze kłopoty zaczęły się dwa miesiące temu , kiedy dziecko z powodu silnej anginy ropnej trafiło do szpitala, a po wyjsciu do następnego z powodu silnej pokrzywki alergicznej po antybiotyku (a***, który dostał na anginę) od tego czasu nasze życie jest koszmarem. Syn nic poza mlekiem (E*** Premium 3) i kaszce błyskawicznej nie chce jeść. Jedzenie jest o stałych porach, urozmaicone menu, stosowaliśmy apetizer, BIoaron C, i lelki homeopatyczne zapisane przez lekarza rodzinnego. NIC nie pomaga. Zastanawiamy się z mężem już nad jakims leczeniem szpitalnym, Błagam o pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość klaudiakowalska

Wśród powodów, dlaczego Twoje dziecko nie chce jeść może znajdować się alergia pokarmowa, zespół złego wchłaniania, niedobór żelaza, infekcja czy zaparcia. A może Twoje dziecko ma po prostu mało ruchu albo podjada dużo przekąsek między posiłkami? Myślę, że mimo wszystko powinnaś pomyśleć o specjalistycznej konsultacji gastrologicznej dziecka.

Odnośnik do komentarza

witam,mam problem moj 23 miesieczny synek od kilku dni nie ma apetytu jak probuje dac mu kanapke lub obiad, owoc czy cokolwiek placze i mowi nie mama ,czy sa jakies syropy dla na apetyt w tym wieku ? w aptece mowia ze dopiero od 3 lat prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

witam co do miksowania i przecierania to nie ma mowy tego juz wogole nie chce ruszyc gdy daje mu jogurt mowi be ,w wieku 23 miesiecy wazy 10,5 kg mysle ze to stanowczo za malo ,owocow nie chce kisle budynie zupki miesko wszystko be zato pije bardzo duzo,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...