Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę podczas stosunku przerywanego?


Gość piątka

Rekomendowane odpowiedzi

w listopadzie miałam kontakt płciowy z chłopakiem nie był to sex ponieważ podczas wkładania członka bardzo mnie bolało. na początku wkładał członka w prezerwatywie ale gdy zrezygnowaliśmy z sexu wyrzucił ją i wszedł we mnie bez, nawilżając go jakąś wydzieliną z wnętrza swojego penisa. po tym nieudanym akcje spóźniał mi się okres więc wykonałam test (miesiąc od kontaktu) i uzyskałam wynik negatywny i tego samego dnia dostałam okresu. kilka dni temu podczas masażu swojego brzucha i ucisków odczułam jakby bicie serca, zastanawiam się czy mogę być w ciąży mimo takiego stosunku, negatywnego wyniku i występowaniu okresu. dodam ze w styczniu okres był na czas mimo że jest najczęściej nieregularny. niepokoi mnie to uczucie bijącego serca.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie. A po drugie, w pierwszych miesiącach ciąży może wystąpić krwawienie, które wydaje się miesiączką. Dlatego, jeśli masz objawy ciążowe (mdłości, zmęczenie, brak apetytu lub zwiększony apetyt itd.), lepiej powtórz test. A następnym razem stosujcie z partnerem prezerwatywę lub inne zabezpieczenie, jeśli jeszcze nie planujecie dzieci. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jakie duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy stosunku przerywanym w 14 dniu cyklu ( cykl 28 dni ). Śluz płodny miałam 10 dc. w 14 dniu gęstym, mętny... zatem chyba niepłodny. Plemniki ( o ile tam były ) raczej w takim śluzie nie przeżywają. Zgadza się? Martwi mnie ból jajników jaki mam po 6 dniach od stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...