Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zajścia w ciążę bez penetracji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardzo ważne pytanie. Czy istnieje możliwość, i jaka jest szansa na to by zajść w ciążę bez penetracji?
Otóż ja i moja partnerka (wciąż dziewica) nie uprawialiśmy seksu lecz jeździłem jej penisem po waginie (całej, nawet blisko wejścia ale nie wsadziłem). Czytałem, że w płynie który wydostaje się z prącia (prejakulat, czy jak to tam) istnieje możliwość wystąpienia plemników. Mojej dziewczynie spóźnia się okres i strasznie się boi tego. Dodatkowo boli ją brzuch przy uciskaniu (poniżej pępka). Bardzo bym prosił o jakieś przybliżenie tego czy są jakieś szanse na zajście w ciążę przez takie zabawy.

Odnośnik do komentarza

Czasami sie zdarza,że bez penetracji dziewczyna zachodzi w ciąze. Jest to rzadkość ale jakby nie bylo mozna przeciez wprowadzic nasienie inaczej niz przez stosunek.Jest to mozliwe aczkolwiek trzeba miec "szczescie" poniekad zeby w taki sposob sie udało:)

W opisanym przypadku uwazam,ze ryzyka praktycznie nie powinno byc.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jakiś tydzień temu kochaliśmy się z moim chłopakiem, nie doszło do penetracji lecz była tylko styczność naszych narządów. Mój chłopak miał trochę spermy na penisie. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Dodam, że kilka minut po wydarzeniu umyłam okolice intymne płynem do tego przeznaczonym delikatnie od środka również. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...