Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie po stosunku i powiększenie brzucha a ryzyko ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wspolzylam z chlopakiem dnia 06.09 stosunek przerywany,z zabezpieczeniem i bez wytrysk w srodku. Po stosunku lekko pieklo mnie i swedzilo w pochwie ,po jakichs 2 dniach to ustalo. Wspolzylam 4 dni po ostatniej miesiaczce do nastepnej mam jakies 2 tygodnie Poczatkowo pulsowaly mi jajniki i brzuch,bylam w wielkim stresie,ze to objawy ciazy. Dnia 17.09 zrobilam test ciazowy byloto 11 dni po stsosunku ,pokazal sie jedna kreska w ten dzien moj brzuch powiekszyl sie po prawej stronie. Wczensiej mialam wrazenie przelewania i uczucie bombelkow w brzuchu,ponadto tak jakby mrownie w jajnikach i pulsowanie. Zaniepokoila mnie jeszcze jedna rzecz moj sluz jest lepki jak kurze bialko,ale troche sciete jest go dosyc duzo nigdy takiego nie mialam . Ponadto moje nogi staly sie lodowate i ciezko je ogrzac. Jestem dosyc szczupla ,a brzuch zrobil sie wypukly ,od czasu od czasu czuje mrownie i tak jakby lekkie uszczypniecie ,wypuly brzuch mozna wyczuc dotykajac dol brzucha po prawej stronie niedaleko kosci biodrowej . Zauwazylam tez ,ze sutki troche sie powiekszyly..Czy ciaza jest mozliwa lub czy moze byc to wywolane bardzo silnym stresem ? Co moze byc przyczyna takich objawow i jak im zapobiec ?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli stosunek była zabezpieczony (tylko pytanie jak, bo nie napisałaś) i nie było wytrysku w środku to nie powodów byś była w ciąży. Lepki śluz oznacza dni płodne, bąbelki w brzuchu niestrawność. Test zrobiłaś za wcześnie po stosunku (powinno to być co najmniej 14 dni).

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...