Skocz do zawartości
Forum

Pusty pęcherzyk w 5 tygodniu ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otoz dzis bylam u gin na usg i wykazalo usg slabo widoczny ale pusty pecherzyk ciazowy. Co to moze oznaczac? Czy nosze puste jajeczko czy dzidzia sie jeszcze pojawi? Okres mialam 18/08/2014 czyli jestem w 4tyg 4dniu ciazy. Ginekolog mnie olal a ja sie martwie ze nici z dziecka ktorego bardzo pragne. Cykle mam regularne co 28dni. Prosze pomozcie :(:(:(...

Odnośnik do komentarza

Skoro lekarz stwierdzil ze pusty pecherzyk to znaczy ze brak zarodka a to znaczy ze niestety dzidziusia nie bedzie. Lekarz powinien ci powiedziec co dalej. Skoro ci tego nie wyjasnil i wgl. Nie powiedzial jakie kroki trzeba podjac. Ja bym poszla do innego lekarza aby stwierdzil czy aby na pewno dobra diagnoze postawil.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam u lekarza niby w 6 tyg i był tylko pęcherzyk 3mm, gdzie już powinien pojawić się zarodek. Kazała mi przyjść za 2 tyg. żeby zobaczyć czy się coś rozwinie czy nie i się rozwinęło malutkie stworzenie :) Poczekaj spokojnie te 2 tyg i idź na usg. Z tego co napisałaś wynika, że za wcześnie poszłaś. Jak się patrze na moje usg pęcherzyka to on też jest pusty, a jednak coś tam z niego wyrosło :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 17 lat i 5 msc. Synka. Ostatni okres miałam 16 lipca i do teraz nie dostałam . Leciał swojego czasu brązowy śluz . Od trzech tygodni zrobiłam chyba 8 testów każdy negatywny . Proszę o poradę !!. Okres od porodu miałam normalnie do 16 lipca wtedy był ostatni i do teraz nic !! . Czy to musi od razu oznaczać ciążę balagam o poradę nie moge mieć 2 dziecka i nie chce !!

Odnośnik do komentarza

Tydz 6.zagrazajqce poronienie ektopia szyjki macicy. Usg gin 03.10)w jamie macicy pojedynczy pecherzyk ciazowy gs.20,4mm 6*1tc ys4mm crl 5,61 mm 6*3tc. Fhr+. Kosmowka z oddzieleniem na ok 30%pow . Prawy jajnik33/22mm. Lewy slabo widoczny. 6/10 -w jamie macicy pecherzyk ciazowy gs 25mm 6*6tc . Crl 6,49-06*3tc. Frh+ ys4,6mm . Krwiak nad ujsciem wewnetrznym 9mm*11mm. Jestem zalamana kompletnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...