Skocz do zawartości
Forum

Strach o dziecko w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ojjj tak pamiętam dokładnie ten stan i dopóki nie staje się to obsesją i nie zaburza normalnego funkcjonowania to jest to zupełnie naturalne. Tak już jest jak napisała poprzedniczka że my matki juz zawsze będziemy się martwic o te nasze skarby. Dużo zdrowia życzę dla Ciebie i maluszka.

Odnośnik do komentarza

Moja dzidzia czuje się bardzo dobrze :) Takie koziołki wywija, że szok. W czasie usg nie daje się mierzyć, aż lekarz się śmieje że jest dość ruchliwe. Rozwija się dobrze jak na razie. Waży około 250g.
Mi jest już coraz ciężej wykonywać to co zwykłam robić. Musiałam już zwolnić obroty.
Po moim półpaścu pozostała tylko minimalna zmiana na boku, więc mam nadzieję, że fakt tak lekkiego przejścia tej choroby sprawi, że mojemu dziecku nic nie będzie.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Ja jako takich ruchów typu kopniecie nie czuję. Jest to bardziej na zasadzie fikołków (uczucie jakby Ci wnętrzności miały wypaść :D) i włażenia i rozpychania się jak tylko może. Tylko mój szkrab (co 2 razy potwierdził mój ginekolog ) jest bardzo ruchliwy i lubi się rozpychać. Jak byłam na usg w 14 tyg to widziałam jak zapiera nogami o ściany łożyska i je prostuje, aż się lekarz śmiał. Teraz jak byłam to dało tylko główkę no i nogi zmierzyć, a brzuch i pokazać czy chłopak czy dziewczyna to już zapomnij :) Spokojnie poczujesz, kobiety co są pierwszy raz w ciąży czują ruchy dopiero ok 20 tygodnia :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...