Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika i kwaśny śluz z pochwy a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Wita, mam problem z bólem jajników. Nie mam dni płodnych. Cykl trwa średnio 31 dni, miesiączka trwa 7 dni. W tą sobotę skończył mi się okres. Wczoraj uprawiałam seks bez zabezpieczenia(to było nasze drugie takie zbliżenie)...tzn. partner wszedł we mnie parę razy, nie doszło do wytrysku. Wiem, wiem, że przed wytryskiem w płynie partnera też są plemniki. W nocy strasznie zaczęły mnie boleć jajniki i bolą do tej pory. Dni płodne z obliczeń wypadają w sobotę, a owulacja w przyszły czwartek. Nie wiem co jest grane. Czy dni płodne mogły mi się przesunąć? Dodam, że śluz( w sumie jego brak) jest koloru biało-żółtego, i są to kropki na placu, nie można go nazwać wyciekającym, tylko jak dotknę wejścia do pochwy to śluz zostaje na placu. Wejście do pochwy jest zamknięte. Czy ciąża wchodzi w grę? Strasznie się boję, proszę o pomoc. I do tego ten ból jajników.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dobrze. Plus minus jeden dwa dni.
Śluz nie pachnie, ale jest kwaśny i słony. Jeśli dotknę pochwy śluz zostaje mi na placu i są to kropki. Ból jajników jest kujący, i taki rozciągliwy. Ten ból wczoraj był nagły, po seksie od razu sobie wkręciłam ciąże i zaczęłam czytać i nagle zaczęły boleć mnie jajniki. Może bolą ze stresu, nie mam pojęcia. Cholernie się obawiam ciąży. Pewnie sobie myślicie ''nie chce ciąży, a partner w nią wszedł bez gumki''. To był nasz drugi raz w tym miesiącu pierwszy był 16 sierpnia i nie miałam wtedy dni płodnych. I oczywiście też już miałam schizę i dostałam miesiączkę 18 w poniedziałek i skończyła się w sobotę, a w niedziele zrobiliśmy to drugi raz i wieczorem zaczęły mnie boleć jajniki jak się naczytałam tych wszystkich rzeczy. Po prostu jestem strasznie zakochana, a po pierwszym razie mówiłam sobie, że już więcej tego nie zrobię. I w dodatku ja do tego doprowadziłam...masakra.Chyba niedługo dostane zawał. Nie wiem co mam robić... do ginekologa mam na 10 września, jutro będę dzwonić gdzie indziej, może bd szybszy termin. Może te informację coś więcej pomogą

Odnośnik do komentarza

posłuchaj, nawet jak się dostaniesz w piątek do ginrekologa to on ciąży nie stwierdzi bo będzie za wcześnie. Nawet jeśli zrobił by ci usg to i tak nic nie bedzie widać. Zrób test 8 dni od tego stosunku z krwi to będzie najbardziej wiarygodne. I nie panikuj.
Owszem jajniki w ciąży bolą ale to jest ból jak na okres, śluz raczej nie ma takiej konsystencji jaką opisałaś ani takiego koloru choć to u kązdej kobiety wygląda inaczej. Więc spokojnie poczekaj zrób test i nie panikuj, bo tym stresem spowodujesz że nie dostaniesz okresu w nastepnym miesiącu i dopiero bedziesz miała panikę :)

Odnośnik do komentarza

Do ginekologa i tak muszę iść. Może coś na jajnikach mam, może torbiel, lub jaka kolwiek inna choroba. W głębi duszy wierzę w to, że nie jestem w ciąży...przecież nie miałam dni płodnych. Śluz w pochwie jest kwaśny i słony, podobno w takich warunkach plemniki nie przetrwają. Gdy naciskam na prawy jajnik czuję coś twardego i gdy puszczam po pewnym czasie zaczyna mocniej boleć.

Odnośnik do komentarza

Do ginekologa i tak muszę iść. Może coś na jajnikach mam, może torbiel, lub jakakolwiek inna choroba. W głębi duszy wierzę w to, że nie jestem w ciąży...przecież nie miałam dni płodnych. Śluz w pochwie jest kwaśny i słony, podobno w takich warunkach plemniki nie przetrwają. Gdy naciskam na prawy jajnik czuję coś twardego i gdy puszczam (a gdy naciskam lewy to boli) po pewnym czasie zaczyna mocniej boleć.

Odnośnik do komentarza

Cześć , ja troche z innej beczki . mam dośc nietypowe pytanie, może wiekszośc z Was powie, że strasznie głupie ale jednak mnie męczy. Otóż wczoraj kochałam się z moim facetem w prezerwatywie, doszło do wytrysku w prezerwatywe, zaraz po tym on się jej pozbył i kochaliśmy się od razu drugi raz, ale krótko, nie doszło do wytrysku, kochaliśmy się chwilę Jest ryzyko ciąży ? ;> Plemniki zostały na penisie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...