Skocz do zawartości
Forum

Tabletki poronne a bezpieczeństwo


Gość WuleWuKuSze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oczy Twoje

żaden lekarz zgodnie z prawem nie może ich wypisac ot tak. Tabletki wczsnoporonne prowadzą do aborcji a ta zgodnie z prawem w Plsce jest wykonywana tylko w 3 przypadkach: zagrożenia życia kobiety, gwałtu i ciężki wad rozwojowych płodu. W kazdym innym przypadku jest to niezgodne z prawem. Oczywiście jest całe podziemie gdzie za odpowiednią kwotę takowe tabletki dostaniesz

Odnośnik do komentarza

może przepisac je tylko lekarz, choć tak naprawdę są nielegalne. Nie wiem o co dokładnie pytasz, jesteś w ciązy i nie chcesz dziecka ? Masz gwarancję, ze lekarz Ci ich nie przepisze, najpierw Cię zbada a później postawi diagnozę. Chyba, że współżyłaś z facetem i np pękła Wam prezerwatywa i boisz się ciąży-wtedy jeśli powiesz, ze chcesz taką tabletkę to Ci wypisze-w sumie zalezy jaki. Ta tabletka ma zabić plemniki. bierz się ja chyba do 72 godzin po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny posiadam  dwa opakowania tabletek  które zostały mi z mojego udanego zabiegu 
i chetnie je odsprzedam osobie w trudnej sytuacji życiowej. Leki są orginalne 
posiadam paragon zakupu oraz skuteczne. Mi pomogły wiec pomoga i Tobie. 
Mozna je stosowac dyskretnie w domu bez nadzoru lekarza. Udziele informacji 
jak je stosować oraz poprowadzę Cię w dniu kuracji tak aby zabieg zakonczył sie sukcesem. 
Kontakt 512-204-079

20230401_154918[1].jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...