Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe jest zajście w ciążę przez preejakulat?


Gość tamten

Rekomendowane odpowiedzi

Kochaliśmy się z chłopakiem i w pewnym momencie pękła nam prezerwatywa, ale on to od razu zauważył - po tym incydencie zaprzestaliśmy dalszych działań, a co z tym idzie, do wytrysku nie doszło. Chciałabym się dowiedzieć, czy możliwa jest w tym przypadku ciąża, ponieważ dzień potem zaczęły mi się dni płodne. Czekam na niezwłoczną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jeśli nie doszło do wytrysku, nie jest wykluczone, że możesz być w ciąży. W preejakulacie też przecież są zawarte plemniki. Jeśli jesteś pewna co do występowania u ciebie dni płodnych, to plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżywac nawet kilka dni, więc też jakieś ryzyko istnieje. Najlepiej zrób test ciążowy. To rozwieje twoje wątpliwości. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Witam, Według mnie nie jesteś w ciąży, skoro nie doszło do wytrysku. Jednak to nie gwarantuje 100% pewności, gdyż w preejakulacie mogą być zawarte plemniki, ale nie muszą. Najlepiej za kilka dni wykonać test ciążowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia1995

Witam . Dwa dni temu próbowałam kochacsię z chlopakiem, jednak nie doszło do pełnego stosunku. Gdy moj chlopak czul ze zaraz ma dojść szybko wyjął penisa ze srodka, jednak nie wiem czy nie wydobywał się wtedy ten płyn. Stad moje obawy czy moge zajść przez to w ciąże? Gdy bylam u ginekologa stwierdził, że mam naderwana błonę dziewicza. Dodam jeszcze ze moj chlopak zle sie odzywia, pali papierosy pije kawe i czasami alkohol. Proszę o jak najszybszą odpowiedz, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia1995

No ja właśnie nie wiem, czy na pewno wyleciał. Nie mam pojęcia. Już się tak stresuje że aż mi niedobrze :(. Niby gdy się podnieca mu wypływa ten płyn, ale czy wtedy gdy był we mnie wyleciał nie mam pojęcia :(. Ale nie był we mnie do konca, jedynie troche go było.

Odnośnik do komentarza

Miałam wiele razy podobną sytuację, a potem miesiąc stresu i robienie testów ciążowych i wymyślanie sobie objawów ciąży. Za każdym razem okazywały się fałszywe!
Trzeba spróbować wyluzować i poczekać na ten okres. Jeśli masz nieregularny, tak jak ja, to podwójnie współczuję, bo może nie nadejść nawet jeśli nie jesteś w ciąży. Ja miałam dostać pod koniec maja, jest już środek czerwca i nadal nie mam...
Spokojnie poczekaj ze dwa tygodnie i zrób test ciążowy, rano, dla pewności na drugi dzień go powtórz. I nie martw się ;)

Odnośnik do komentarza

~Kasia1995
Witam . Dwa dni temu próbowałam kochacsię z chlopakiem, jednak nie doszło do pełnego stosunku. Gdy moj chlopak czul ze zaraz ma dojść szybko wyjął penisa ze srodka, jednak nie wiem czy nie wydobywał się wtedy ten płyn. Stad moje obawy czy moge zajść przez to w ciąże? Gdy bylam u ginekologa stwierdził, że mam naderwana błonę dziewicza. Dodam jeszcze ze moj chlopak zle sie odzywia, pali papierosy pije kawe i czasami alkohol. Proszę o jak najszybszą odpowiedz, z góry dziękuję

Witam!
Ponieważ współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Proszę bowiem pamiętać, że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną. Póki co proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli się nie pojawi, proszę wykonać test ciążowy. Na przyszłość proszę natomiast pomyśleć o antykoncepcji. O najlepszej dla Pani metodzie proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
w 7 dniu cyklu doszło pomiędzy mną a chłopakiem do zbliżenia (moja długość cyklu waha się od 29 do 34 dni). Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, gdy trochę preejakujatu skapnęło na wargi sromowe? Następnie został odbyty stosunek, ale w prezerwatywie.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdaaa993

Witam! Dołączę się pod tym wątkiem, bo moje pytanie również towarzyszy stosunkowi przerywanemu!
Otóż biorę od roku tabletki antykoncepcyjne, z reguły bardzo regularnie, z kilkuminutowym opóźnieniem jeśli już. W poniedziałek 14 lipca zwymiotowałam wziętą tabletkę, niecałą godzinę po wzięciu, więc na pewno się nie wchłonęła. Nie wzięłam innej z innego opakowania, gdyż nie miałam takowego. W sobotę, 19 lipca, 5 dni po zwymiotowanej tabletce, można powiedzieć.. intensywnie współżyłam z chłopakiem, parę razy. Za każdym razem nie kończył we mnie, ale nie mam pewności czy nic nie zostało lub nie miał jakiegoś "mini wytrysku" w trakcie. Nie martwiłam się niczym, do czasu dziwnych mdłośc***arę dni później. Zdaję sobie sprawę, że to być może za szybko, ale odczuwałam je dość silnie. Do tego pojawił się u mnie gęsty biały śluz, ale nie występuje przy tym swędzenie i jest bezwonny. Ponadto tydzień później zaczęły boleć mnie okolice piersi, tak jakbym dostała zakwasów przy węzłach chłonnych pach, jednak nie mogło to mieć miejsca, gdyż nie nosiłam niczego ciężkiego. Po paru dniach ustały, mdłości też, ale gęsty śluz pozostał, szczególnie pojawiający się na bieliźnie przy wysiłku. Moje pytanie brzmi - czy jest sens robienia testu ciążowego? Czy to nie za wcześnie, czy wynik będzie prawdziwy? I przede wszystkim - czy przy jednej zwymiotowanej tabletce była szansa na owulację te 5 dni później? W późniejszym czasie, 7 dni, 9 dni i 10 dni po zwymiotowanej tabletce również współżyłam z chłopakiem, w taki sam sposób - bez "finału" w środku, ale to już ochrona powinna się wznowić, gdyż wszędzie jest mowa o 7 dniach od pominiętej/zwymiotowanej/zapomnianej tabletki?
Pozdrawiam i bardzo liczę na odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Nie napisałaś zasadniczej rzeczy, w którym tygodniu brania tabletek miałaś incydent. To jest istotne. Ale z własnych doświadczeń wiem, że jak brałaś regularnie tabletki i raz Ci się zdarzyło coś takiego to na pewno w ciąży nie jesteś i tylko niepotrzebnie się denerwujesz.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość madziaaa993

Od dnia zwymiotowanej zostało mi wówczas 8 tabletek. Nie robiłam 7-dniowej przerwy, gdyż miałam wyjazd i nie mogłam sobie pozwolić na krwawienie z odstawienia. Tak, czytałam, że mniejsze prawdopodobieństwo wpadki jest wówczas, gdy tabletka została pominięta/zwymiotowana itd. w ostatnim tygodniu niż początkowym. Jednak zastanawiają mnie te "objawy". Do tego wczoraj doszły znów wieczorne mdłości, a kładąc się spać odczuwałam zawroty głowy. Nie wmawiam sobie ciąży, nie stresuję się też nią, więc to raczej nie jest subiektywne.
Być może na te "objawy" ma wpływ też moja niedoczynność tarczycy, gdyż ostatnio miałam zwiększoną dawkę leku, aczkolwiek wyniki mam już w normie. Stąd moja determinacja wykluczenia lub potwierdzenia ewentualnej ciąży, żeby nie zaszkodzić dziecku poprzez leki. Ale na test jest za wcześnie jak sądzę, lepiej poczekać parę dni, żeby był bardziej wiarygodny, gdyż jutro minie dopiero dwa tygodnie od współżycia, niekoniecznie od zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Witam, dzisiaj w nocy odbyłam z moim partnerem stosunek bez zabezpieczenia, obecnie mam dni płodne, nie spuścił się, lecz na jego penisie wydzielił się preejakulat. Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

Siedziałam na kolanach chłopaka miał na sobie bokserki i jeansy ja legginsy i majtki (nie stringi), nie ocieraliśmy się. Nie wiem czy on doznał podniecenia i czy preejakulat, albo sperma nie przesiakły przez jego ubranie. On sie tylko do mnie przytulił ja siedziałam do niego plecami. Problem polega na tym, że ja pomiędzy nogami po tym jak wstałam miałam mokro ( miałam dni płodne) Czy jest możliwość, że plemniki przedostały się przez ubranie i czy śluz mógł pomóc w zapłodnieniu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...