Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowy przyrost beta HCG w ciąży


Gość agnieszkalilly

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszkalilly

Witam Mam pytanie zwiazane z przyrostem hcg,ostatnia miesiaczke mialam 15 listopada 2010,pierwsze hcg mialam w dniu 14 grudzien 132,1,nastepne 16 grudnia hcg 332 ostatnie hcg 29 grudzien 2555,2.Czy wzrost jest prawidlowy i ktory to tydzien ciazy?Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Witam
robiłam wynik beta hcg i wyniósł 4766,9mlU/ml a po niecałych 48 godzinach 7378,6. Czy to jet przyrost prawidłowy? Dodam, ze pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 05.06.2013.
Czy mogą mi Państwo odpowiedzeć jeszcze dziś?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaaaa a

Witam wg OM jestem w 5t5dc, wczoraj na USG ginekolog widział tylko trochę za mały pęchęrzyk wielkości 97mm, zrobiłam badanie beta HCG 31 dc 377,6 oraz ponownie wczoraj tj. 41dc 4167 czy te wyniki + obraz USG sa prawidłowe?

Odnośnik do komentarza

~Kasiaaaa a
Witam wg OM jestem w 5t5dc, wczoraj na USG ginekolog widział tylko trochę za mały pęchęrzyk wielkości 97mm, zrobiłam badanie beta HCG 31 dc 377,6 oraz ponownie wczoraj tj. 41dc 4167 czy te wyniki + obraz USG sa prawidłowe?

Witam!
Podane wyniki poziomu betaHCG mieszczą się w granicy normy. Wielkość pęcherzyka odpowiada ok. 5 tygodniowi ciąży. W opisanej sytuacji zalecana jest okresowa kontrola. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

witam, 19.09.14 miałam ostatnią miesiączkę moje cykle trwają zazwyczaj 30 dni, 16.10.14 wykonałam test ciążowy i wyszła mi blada kreska więc 17.10.14 poszłam rano na beta hcg po południu odebrałam wynik 112, byłam u lekarza, który zalecił kontrole beta hcg bo on jeszcze mało widzi twierdził już wtedy , że pozamaciczna ciąża wykluczona raczej bo pęcherzyk jest za duży. dzisiaj tj.22.10.14 ponowiłam beta hcg i po południu odebrałam wynik 355,5. i pytanie moje to czy jest to prawidłowy przyrost?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...