Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja a możliwość ciąży


Gość paaatrycjaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paaatrycjaaa

Hej. Chciałam się dowiedzieć czy mogę być w ciąży jeżeli zapomniałam wziąć jednej tabletki antykoncepcyjnej ale nie wiem której dziś rano sie zorientowałam. 3tydzien brania tabletek zawsze bralam regularnie nie wiem jak to sie moglo stac.. podczas tego blistra kochalam się z chlopakiem w prezerwatywie lecz wczoraj niefortunnie bez lecz nie kończył we mnie. Czy moge być w ciąży.. czy powinnam robić przerwe na okres?

Odnośnik do komentarza
Gość mlodzinks

Weź zaległą tabletkę, nie rób 7-dniowej przerwy, przez tydzień zabezpieczaj się prezerwatywą, wszystko powinno być ok. Głowa do góry, ja nie raz zapomniałam jednej tabsy (w każdym tygodniu stosowania) i nie było z tym problemu. Raz nawet zapomniałam dwóch pod rząd i też w ciążę nie zaszłam. Uff. Ale stres był.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9119

Hey, powiedzmy, że mam podobny problem. Wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę po 7-dniowej przerwie ( to było o godzinie 20). Jednak po godzinie wydaliłam ją :( i nie wiem, czy w końcu się wchłonęła, czy nie. Dzisiaj o 10 rano wzięłam tabletkę, którą powinnam przyjąć o 20, nie wiem, czy dobrze zrobiłam. A jak nawet to dzisiaj o tej 20(bo tak przyjmowałam dotąd tabletki) powinnam wziąć? To byłaby już tabletka z piątku...

Odnośnik do komentarza

Czy Moja Partnerka Może być w ciąży? Współżyliśmy już dość długi czas, zawsze z prezerwatywą i ostrożnością (Nigdy bez zabezpieczenia! I zawsze prezerwatywa po stosunku była sprawdzana o ewentualne uszkodzenia, zawsze wszystko z nią było ok zaznaczam również że nigdy też w prezerwatywie nie doszło do ejakulacji czy też bez niej) Teraz okres spuznia się 5 dzień. Moja Partnerka ma nieregularny okres oraz przedwczoraj skarżyła się na zapalenie pęcherza,

Odnośnik do komentarza

Witam. Kiedyś zdarzyło się że zaszła możliwość kontaktu mojego preejakulatu ze śluzem mojej dziewczyny. Kilka dni później nastąpiło u niej plamienie z pochwy, a dwa dni potem dostała spóźnionej miesiączki. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Aktualnie czekamy na kolejny okres który wypada już za jakiś tydzień lub dwa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jakiś czas temu mój partner zakończył stosunek we mnie. Były to moje dni płodne, ale miałam w sobie tampon ze względu na pojawiające się wtedy plamienia. Czy mogłam zajść w ciążę, czy plemniki nie są w stanie przebić się przez tampon? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Jeżeli zostało wykonanych kilka 3/4"pchnięć" bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, ale nic nie wyleciało następnie chłopak założył prezerwatywę, wiadomo uprawiali już seks normalnie i miał wytrysk tylko jakby na zawnętrznym to nie będzie niechcianej ciąży?

Odnośnik do komentarza

30 lipca uprawiając sex z moją dziewczyną pękła nam prezerwatywa, owulacja wg, kalendarza miała być 3 sierpnia. 28h po stosunku zażyła tabletkę ella one i okres pojawił się 2 bądź 3 dni wcześniej niż był planowany. Wszystko podczas niego przebiegało normalnie, krwawienie jak zwykle, brak brązowej krwi czy skrzepów, jedynie zamiast 7 dni trwał 5. Dziś 28.08 napisała, że coś kłuje ją w brzuchu. Czy to może być oznaka ciąży?

Odnośnik do komentarza

WitamMam partnera współżyłam z nim 13.08 doszłodo wytrysku.Biore od roku tabletki anty.Dwadni po skończeniu tabletek 23.08 dostałam okres.Ale nie taki jak poprzednie,wcześniej miałam bardziejobfitsze.A teraz skąpsze.W dniu tegookresu Na początku normalne krwawienie poźniej, brązowe plamienia z ciemn skrzepami trwało dwa dni. i znowu leciała krew.I znowuprzestało i były brązowe plamienia.Dzisiaj zaczynam kolejnyblister.Ale niepokoi mnie wodnisty zabarwiony na brązowośluz.Czy nie zaszłam wciąże?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem seks z moją dziewczyną w dzień owulacji, niestety pękła nam prezerwatywa, ale po 3 godzinach zażyła tabletkę EllaOne. Po 9 dniach od tego zdarzenia, zrobiła test i wyszedł negatywny. Teraz, w dzień po planowanej miesiączce, ma dużo wodnistego i białego śluzu. Czy to może oznaczać, że mimo wszystko jest w ciąży?

Odnośnik do komentarza

witam , dwa dni temu kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem, po skonczonym stosunku zaczelismy uprawiac petting, mój partner dotykał członkiem moich warg sromowych i pochwy, nie doszlo jednak do wytrysku ani wejscia do srodka nawet na centymetr. chwile potem zrobil tzw. palcówkę , czy istnieje wiec jakakolwiek szansa na to, zeby wprowadzil w ten sposob preejakulat wewnatrz i zeby doszlo do zaplodnienia? jakie jest ryzyko ciazy? dodam, ze nie mialam i nie mam teraz dni plodnych

Odnośnik do komentarza

Witam potrzebuje pomocy w te wakacje uprawiałam swój pierwszy stosunek z chłopakiem był to seks analny bez prezerwatywy miałam wtedy tampon ponieważ miałam 2 lub 3 dzień miesiączki (miesiączkuje co 28 dni ) chłopak nie doszedł we mnie ale wydaje mi się że dotknął na początku stosunku moich warg sromowych czy jest jakieś możliwość ciąży ? Proszę o szybką odpowiedź jestem młoda i niedoświadczona popełniłam błąd a teraz ta sytuacja kosztuje mnie na prawdę dużo nerwów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...