Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz przypominający krem a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam dosc nieregularne cykle, co 30/35/28 dni. Różnie, nawet jest ciężko wyliczyć. 26 czerwca zaczął mi się okres, a w 4 dniu okresu tj. 30 czerwca , współżyłam (gdyz okresuu nie było juz prawie ani śladu) bez zabezpieczenia z "finałem" , później 5 lipca( te daty pamietam , a bylo ich znacznie wiecej). Staramy się o dzidzie, i byc moze sama ukladam w glowie różnie scenariusze. Zastanawia mnie jednak to co ie dzieje z moim organizmem gdyz mam taki bialy sluz, jakby zostawic krem do wyschniecia , polaczony a taka bialo przezroczysta mazia, latam jak glupia do lazienki, bolaly mnie jajniki, glowa , nie mam ochoty czegokolwiek jeść, a w dodatku podniosła mi sie temperatura. Co o tym myslec, grzybice wykluczam, aczkolwiek testy wyszly negatywne. Czy taki sluz moze zwiastowac miesiaczke czy ciaze?

monthly_2014_07/ciaza-czy-choroba_1779.jpg

monthly_2014_07/ciaza-czy-choroba_1780.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość SweetWampirek

Spokojnie :) to ma każda kobieta jest to wydzielina śluzowa zwana też upływem. Wytwarzają to różne organy np. pochwa czy szyjka macicy. Mniej więcej 2 tygodnie przed nadejściem kolejnej miesiączki wydzielina staje się gęstsza i bardziej obfita.
Mam nadzieje że pomogłam :)

Odnośnik do komentarza

@up, NIE. Wampirku, albo kompletnie nie zrozumiałeś pytania, albo jesteś jeszcze w szkole podstawowej. To że w pochwie każdej kobiety jest śluz, wie każdy dorosły człowiek. Po pierwsze autorka pytania chciała się dowiedzieć, co zwiastuje konsystencja i kolor tego śluzu. Ty zwyczajnie wskazalas na owulacje na co kompletnie nie ma podstaw-sluz owulacyjny jest przede wszystkim rozciągliwy i bardziej PRZEZROCZYSTY niż biały (ew. mleczny, ale to dalej nie równa się bialemu). Autorka nie napisała ze wydzielina jest rozciągliwa! Za to pokazała połączenie wydzieliny mlecznej z jakby białymi grudkami. Nie wiem jak wygląda śluz w czasie ciąży, ale dziewczyny nie dajcie się zwieść takim "wampirkom" - niewiele wiedzą a najbardziej uspokaja wprowadzając w błąd. Z tego co wiem kolor i konsystencja bardziej wskazują właśnie na zbliżającą się miesiączkę niż na owulacje, z kolei te delikatne grudki i ilość mogą zwiastowac kandydoze. Jeśli tylko pojawi się delikatne swędzenie lub pieczenie i odpowiednio szybko uda się do lekarza to uniknie się sporych nieprzyjemności :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w 9 miesiącu ciąży i taka właśnie wydzielina pojawiała mi się kilka dni przed ujawnieniem się infekcji ( swędzenie, pieczenie ). Kobieta w ciąży jest bardziej podatna na infekcje, ale taki śluz jaki przedstawiłaś na zdj. nie musi zwiastować, że jesteś w stanie błogosławionym. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...