Skocz do zawartości
Forum

Hormony płciowe w ciąży


Gość patiwkosmosie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patiwkosmosie

witam, bardzo prosze o pomoc, gdyz juz raz poronilam, a teraz zupelnie nie wiem na czym stoje i jestem przerazona! mialam wykonane badania hormonalne: w 13 dniu cylku: LH 10,8 mIU/ml, E2 25,49 pg/ml, FSH 4,42 mIU,ml nastepnie w 24-25 dniu cyklu: LH 44,94 mIU/ml, FSH 6,76 mIU/ml, estradiol 269,8 pg/ml, progesteron 0,533 ng/ml dodam, ze mam dosyc wysoka prolaktyne-po tescie: 16,41-132,6-121,2 hormony tarczycy w normie. jestem w 35dniu cylku i poraz pierwszy nie mam okresu (moje normalne cykle to 28-30dni). ostatnio, kiedy spoznial mi sie tyle dni okres, bylam w ciazy, ktora zakonczyla sie poronieniem zatrzymanym i zabiegiem indukcji poronienia i lyzeczkowaniem. wpadam w panike-czy jestem w ciazy? dlaczego taki niski progesteron??? dodam jeszcze, ze zaczelam brac dostinex 1.4tbl 2 razy w tygodniu. bardzo prosze o szybka pomoc! martwie sie okropnie. marze o tym, zeby byc w zdrowej ciazy i ja donosic. co z tym moim progesteronem??? z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Klasycznie badania hormonalne powinno się wykonać w konkretnym momencie cyklu. Ponieważ Twoje badania zostały wykonane w nieco innych terminach, niestety bez norm laboratorium i badania ciężko jest je zinterpretować. Zdecydowanie powinien zrobić to lekarz zlecający badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...