Skocz do zawartości
Forum

Seks z prezerwatywą a obawa ciąży


Gość Ola16772

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat, ostatnio zabawiałam się z chłopakiem, pieściliśmy sie itp i wydaje mi sie, że przy tym nie doszło do wielkiego zbliżenia. Ale odważyliśmy się i zrobliśmy TO .. On założył prezerwatywe, ale co się okazało jego członek nie "stał" mój chłopak strasznie sie tym przejął, gdy spróbowaliśmy jeszcze raz to wszedł we mnie, ale on nadal nie był w zwodzie, czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę? Było to dzień po okresie, czyli nie miałąm dni płodnych. Chłopak zapewnia mnie, że nic sie nie stało, ale ja sie stresuje. Bardzo prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. Z pewnością nie jesteś w ciąży. Skoro nie doszło do wytrysku, a członek nie był w zwodzie więc nie ma powodów do obaw. Jeżeli żyjesz w stresie, wykonaj test ciążowy. Może to rozchwieje Twoje wątpliwości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam proszę o szybką odpowiedź: Z chłopakiem uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem (prezerwatywa) chłopak nie skończył w środku lecz powinnam mieć wczoraj/dzisiaj miesiączkę a nie mam jest ból lecz inny niż przy reszcie miesiączek Co Pani myśli? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...