Skocz do zawartości
Forum

Dziecko budzi się w nocy


Gość anetag

Rekomendowane odpowiedzi

witam!jestem mama 9 miesiecznej dziewczynki i mam problem od jakiegos czasu moja coreczka budzi sie w nocy karmie ja piersia je chwilke po czym zaraz zasypia wstawanie jest meczace chcialabym aby przesypiala bo tak naprawde to niewiem czy jest glodna czy chce pic mialam zamiar podac jej wode dio picia ale nie chce wogole z butelki pic niewiem co zrobic.chaialbym rowniez uzyskac informacji kiedy jest odpowiedni czas na odstawienia dziecka od piersi poniewaz slyszalam rozne wersje na ten temat np.ze pokarm juz jest malo wartosciowy i ze 9 miesiecy karmic a potem odstawic jedni mowia zeby jak najdluzej karmic narazie karmie corcie bo ona bez cysia nie potrafi szczegolnie po kapieli lubi sie przytulic i spac.zastanawiam sie rowniez nad odstawieniem wiem ze trzeba stopniowo obawiam sie jak to bedzie i od czego zaczac bo moje dziecko nie toleruje butelki prosze o porade

Odnośnik do komentarza

Odstawienie cysia jest sprawą dosyć indywidualna. Jeśli do tej pory wszystko jest ok, masz dużo pokarmu, dziecko je bez problemów, ciebie nie bolą piersi, to jak najbardziej utrzymuj ten stan. Karmienie piersią jest jak najbardziej naturalne i w większości przypadków pożądane. Jełśi przyjdzie odpowiedni moment -a takie rzeczy się wyczuwa intuicyjnie odstawisz dziecko od piersi. Nigdy nie jest to łatwe, ale pomyśl, że każda matka musi się tym zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiatweety1988

witam, mam pytanie dot. mojego synka. Ma 15 miesięcy i odkąd się urodził nie przespałam prawie żadnej całej nocy. Zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej. Budzi się w nocy z płaczem i nie chce spać - usypiam go nieraz 4 godz. przez dzień śpi tylko ok 2 godz. i jest bardzo aktywnym dzieckiem. nie wiem już co robić. co może być tego przyczyną? chce z nim iść do pediatry ale czy mnie nie wyśmieje? Ząbków ma już 16 więc to raczej nie ząbkowanie. w nocy daje mu nadal jeść bo przez dzień bardzo malutko je.

Odnośnik do komentarza

Ja Cie nie pociesze bo mój syn ma 2lata i 3miesiaca a ja ciagle do niego wstaje w nocy - chce jesc kaszke. On praktycznie spi, jednak ja juz sie przyzwyczailam do takiego trybu. czasami je raz czasami 3 w ciagu nocy. A przespanych calych nocy mamy az 8 :)
A wracajac do placzu Twojego dziecka, moze ono jest rowniez glodne? Aha, sprobuj na wieczor po kapieli zrobic masaz pleckow dziecku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~kasiatweety1988
no właśnie daje mu jeść. nie wiem czy problem czasem nie tkwi w łóżeczku- może źle mu się w nim śpi. Jak spał z nami tzn 1 raz w miesiącu mniej więcej to śpi całą noc praktycznie. Musze mu jakąś meliskę chyba dawać :D

Moje dziecko spi ze mna, moze dlatego nie placze w nocy, jedynie domaga sie jedzenia. Zmien mu moze miejsce spania, albo przestaw lozeczko w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...