Skocz do zawartości
Forum

Nasienie na palcach a ryzyko ciąży


Gość mariola_92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariola_92

Jakiś czas temu miałam spermę mojego chłopaka na dwóch palcach , szybko wytarłam rękę , wycierałam ok . 3 minuty bo bałam się że jakieś resztki zostaną mi na palach . Nie doszło do żadnego stosunku . Od jakiegoś tygodnia boli mnie podbrzusze i wydziela mi się biały śluz . Czy to może być oznaką ciąży ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Gość Skromny666

Sprawa: Nie doszło do mojego wytrysku, lecz penis był "mokry?" może tak to nazwie, byłem w majtkach bardzo możliwe że go sobie "poprawiałem" i po kilku minutach wkładałem swojego palca w pochwe. I tutaj pytanie nie wiem czy może też mój umysł mi płata figle, czy po prostu nie pamiętam ale nie przypominam sobie żebym swoją ręką dotykał penisa bez majtek, a nawet jeśli jest możliwość zapłodnienia ?
Ja wiem głupie pytania zadaje, ale tak to już jest, mądry polak po szkodzie, w szczególności gówniarz.

Odnośnik do komentarza

A co ci rozum podpowiada? Nie bylo zabezpieczenia to zawsze szansa jest. Byl mokry bo to prejakulat,ktory tez zaplodni jak sie ma szczescie... byleś w srodku tak czy siak wiec ryzyko jest bo coś tam mogleś wprowadzić ze tak powiem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jakie są szanse , że zajdzie w ciąże ? Dzisiaj doszło do stosunku , myślę , że na ręce miałem śladowe ilości nasienia . Ponieważ około 24 godzin wcześniej doszło do stosunku i niestety nie było czasu na umycie członka . Przed stosunkiem umyłem członka i wytarłem , tak samo z dłońmi umyłem a następnie wytarłem o ręcznik , czy na mojej dłoni mogło znajdować się nasienie ? Czy dziewczyna może zajść w ciąże ? Dodam , że ma nieregularny okres i jutro z jej obliczeń powinna dostać okres

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...