Skocz do zawartości
Forum

Strach przed porodem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zostalo mi 2 tyg do porodu przez cc bardzo sie boje poniewaz mam czesto napady lekow boje sie ze dostane lekow albo na stole albo po jak bede lezala i nie czula nog ze wtedy leki przyjda a ja zeby sie uspokoic chodze od okna do okna maz bedzie przy mnie caly czas wiec troche mnie to uspokaja bo ja nie potrafie spac sama bez meza

Odnośnik do komentarza

to znowu ja zostal mi niecaly tydzien do cc, nic sie nie zmienilo na lepsze jest tylko gorzej juz nie wiem jak mam sie uspokoic.Leki mam z kazdego powodu bo do fryzjera ide a moze tam dostane lekow do kosciola tam tez moze bede miala problemy z oddychaniem z mieszkania tez musze wyjsc bo czuje sie w nim ze mnie lapie klaustrofobia, wejsc do samochodu to tragedia a jak juz samochod ruszy to taki atak paniki ze albo musze wyjsc i robie pare przymiarek zeby wejsc znowu do samochodu albo wyje i jecze jak warjatka
Ja juz nie wiem jak mam zyc bo teraz to nie zycie ja takiego zycia nie chce. Jedyna nadzieja jest w tym ze bedzie jak w przypadku pierwszej ciazy 2-3 tyg po porodzie leki odeszly

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...