Skocz do zawartości
Forum

Karmienie dziecka


Gość Liliana23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Liliana23

Witam,
mam problem z karmieniem synka - tym razem nie chodzi o krztuszenie ale o ilość i czas karmienia. Często jest tak, że nasze karmienie trwa 3-5 minut max 10. Pokarm mam, czasami bardzo dużo. Problem w tym, że nie wiem czy Mały się najada, dużo czytałam i niby w jego wieku (skończy w piątek 3 miesiące) powinien mieć 3 godzinną przerwę do następnego karmienia, u nas rzadko kiedy tak jest. Zazwyczaj są to 2 godziny lub 2,5. Denerwuje się tym, że Mały zamiast zjeść, wierci się, głuży, trochę popije i już nie chce, gdy go dostawiam dłużej - kończy się płaczem. Przez dzień śpi około 3 razy po około 1 godzinie. Kąpiemy go koło 18, potem go karmie i zasypia. Śpi tak do około 23/24, potem się budzi na karmienie, następne bywa koło 03/04, kolejne rano koło 07. Czy karmicie przez sen? Proszę, powiedźcie jak to wygląda u was, bo nie wiem czy powinnam coś zmieniać? Jak zrobić by chciał dłużej jeść. Pozdrawiam Liliana:)

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

nie patrz na to co piszą, żadne dziecko nie je idealnie po 3 godzinach. U mnie to pamiętam było coś koło 2-2,5 godziny, potem jadło co 3,5 godziny. Moje w nocy budzily się raz, jadły koło 20 potem budziły się koło 1 w nocy i potem kolo 6 rano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...