Skocz do zawartości
Forum

Nagrywanie kamerą porodu


Gość Mamulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Częśc, Za dwa miesiące rodzę. I przy porodzie bedzie mój chłopak. Nie mogę się już tego doczekać. Ostatnio podczas rozmowy wyszło że mój chłopak chce to nagrać kamerą. Ja mam mieszane uczucia. Z jednej styrony to taka fajna, bardzo intymna pamiątka a z drugiej sama nie wiem... Co sądzicie o uwiecznianiu takich momentów?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Każdy poród jest sprawą bardzo intymną i indywidualną każdej kobiety. Dlatego to nie twój mężczyzna, ale ty powinnaś decydować o tym kto będzie przy porodzie i czy będzie on nagrywany czy też nie. Dodam, że poród powinnien przebiegać bez stresów. Nie daj się namówić i niech twój mężczyzna też nie wywiera presji na Tobie. Jeżeli masz jakie kolwiek wątpliwości po prostu zrezygnuj z takiej formy porodu.
Życzę szybkiego rozwiązania.
Pozdrawiam.
Położna - Patrycja.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się z tym, że obecność partnera przy porodzie jest czymś złym, czy nienaturalnym. Uważam, że wręcz przeciwnie. To, że partnerzy są razem w tak ważnym dla nich obojga momencie, i że jedno wspiera drugie, może tylko jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyć.
Wracając do tematu, to Mamulinka, pomysł Twojego chłopaka jest według mnie bardzo głupi, bez obrazy. Tak jak tu inni pisali, można zrobić zdjęcia zupełnie na świeżo. Można też nakręcić film, ale już PO porodzie. Wszystko co trzeba, zostanie uwiecznione, nic nie umknie.
Ale filmować w trakcie? Moim zdaniem to jest tak intymna sprawa, że to jest jakieś zupełnie nie na miejscu. Ja bym się na pewno na to nie zgodziła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...