Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy na piersiach po odchudzaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moimi piersiami. Są nierówne - lewa pierś ma rozmiar 70B, a prawa 80B-75C. Prawa pierś tez bardziej zwisa niż lewa. Nie mogę nosić biustonoszy z fiszbinami, nie mogę ich dobrać i są dla mnie naprawdę bardzo niekomfortowe. Noszę od 2 miesięcy stanik sportowy, ale i on już mnie denerwuje.
Ok. 60-70% obu piersi jest w rozstępach, których wciąż mi przybywa.
Rozstępy zaczęły się pojawiać po mojej diecie, która naprawdę dobra. Nie była to drastyczna dieta. Jadłam dużo owoców, warzyw, produktów bogatych w błonnik, białko itp. Odstawiłam słodycze. Jadłam zdrowo. W 2012 roku ważyłam ok. 58kg, a teraz ważę ok. 51kg. Nie schudłam w przeciągu miesiąca, trochę mi to zajęło, chudłam stopniowo. Przed wagą 58kg ważyłam coś ok.53-55 kg i też nie przybrałam z dnia na dzień tych kilku kilo. Także stopniowo tyłam.
Proszę o podanie przyczyny moich rozstępów, nie mam ich tylko na piersiach, ale także na udach i pupie.
Na piersiah robi się ich coraz więcej.

"you suck" - I have about me

Odnośnik do komentarza

również uważam, że Twoje problemy mogą być związane z hormonami. Bo rzeczywiście nie przytyłaś ani nie schudłaś "nagle" i nawet ta różnica w kilogramach nie jest jakaś drastyczna. Najlepiej zrobisz jak udasz się do lekarza polecam endokrynologa, który zajmuje się właśnie hormonami.
Może poczytać sobie w Internecie co robić przy takiej różnicy w wielkości piersi? np. tutaj pewnie nie jesteś jedyną kobietą z tym problemem. Nie rozumiem jednego pisałaś o 75-80 i o 80 ja zawsze myślałam, ze to jest "pod biustem" czyli nasza szerokość mówiąc bardzo prosto, a jak masz jedną mniejszą to chyba miseczki by to określały? np jedna A druga B? no chyba, ze ja jestem jakaś nie doinformowana :)

Odnośnik do komentarza
Gość fortelle

https://cliniqmed.pl/oferta/cosmelan-peeling-medyczny/

Cliniqmed - powyżej masz kontakt do kliniki. Aktualnie jest to najlepsza klinika medycyny estetycznej. Polecam szczególnie ich peeling medyczny, którego efektami jestem po prostu zachwycona ( zdecydowałam sie jakiś czas temu). Jest polecany dla osób borykających się z
melasmą – przebarwieniami o podłożu hormonalnym,
chloasmą,
plamami soczewicowatymi posłonecznymi,
przebarwieniami pozapalnymi,
przebarwieniami po ciąży,
przebarwieniami związanymi z upływającym czasem,
niezapalnymi zmianami trądzikowymi,
zaburzeniami rogowacenia naskórka,
tendencją do łojotoku,
drobnymi zmarszczki.

Odnośnik do komentarza

To prawda innego rozwiązania raczej nie ma. Zabiegi laserowe będą najlepsze i teraz nie są wcale takie drogie, jak kiedyś także można korzystać. Też miałam problem z rozstępami na piersiach po ciąży, usunęłam je laserem Discovery pico w klinice elite. Polecili mi najlepsze rozwiązanie, poddałam się trzem sesjom i wyglądam dużo lepiej, także polecam, jak macie podobne problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...