Skocz do zawartości
Forum

Plastyka skóry brzucha na NFZ


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem po operacji założenia opaski na żołądek 4 lata temu, ważyłem 147 kg schudłem do 87 kd przy wzroście 185 cmi została mi luźna skóra wszystko robiłem 4 miesiące brzuszków itp. i nic nie pomogło. I mam następujące pytanie czy plastyka powłok brzucha jest możliwość refundacji operacji przez NFZ ??

Odnośnik do komentarza
Gość Beata 66666

Dzieki zabiegowi plastyki brzucha pozbyła się nadmiaru obwisłej skóry na brzuchu. Wyglądało to okropnie , a ćwiczenia mi nie pomagały. Jestem teraz już po zabiegu i nadmiar skóry został mi usunięty. Zabieg polecam jak również klinikę gdzie robiłam Pani dr Marta Raczkowska-Muraszko

Odnośnik do komentarza

Sama orientowałam się w temacie i nie ma takiej możliwości. Niestety ale nie jest to zabieg ratujący życie ale zabieg typowo kosmetyczny. Tak więc jeśli chcesz już się wybrać to jedynie na własną rękę.

Sama również usuwałam brzuch u pani doktor Raczkowskiej jak osoba powyżej oraz jestem zadoowlona.Zaznaczam jednak, ze jest to bardzo dobra spejcalistka tak wiec jeśli chcecie się do niej wybrać to najlepiej rezerwowac miejsce z dużym wyprzedzeniem:

https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...