Skocz do zawartości
Forum

Plastyka brzucha i operacja obniżonych jajników


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry! Panie doktorze dla mnie jest niezbędna plastyka brzucha oraz korekcja po operacji obniżonych jajników. dani operacji chciałam wykonać dane zabiegi jednocześnie. Czy jest to możliwe. Jakie to są koszty. Czy możliwe jest dokonanie po NFZ. Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny . Śledze was od kilku miesięcy i czas się wreszcie odezwać. Wkońcu się zdecydowałam na hm..z tego co powiedział lekarz to raczej na zabieg niz operacje. Właśnie w związku z tym mam pytanko czy ktoś miał tak robiony brzuch - nie pełną plastykę tylko wycinaną skórę w okolicy pępka tz.łódkę jak wyraziła się pani doktor https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/ Czy osoby które miały taki zabieg były zadowolone z efektu czy nie żałują że nie zrobiły pełnej plastyki , jak to się goiło i jak z blizną ? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam abdominoplastykę robioną w klinice w Polanicy-Zdroju u chirurga Łątkowskiego i bardzo polecam. Tez bałam się tej blizny, ale wbrew pozorom ona wcale nie jest taka straszna, mi ładnie zarosła skórką a miałam zabieg usunięcia skóry po tym jak schudłam 70kg. Mój brzuch wcześniej to była masa skóry, która nie zdążyła się wchłonąć i czułam się z tym tragicznie. Teraz wyglądam dobrze, w bikini z lekko podwyższonym stanem nie widać nawet blizny, lekarz spisał się doskonale. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...