Skocz do zawartości
Forum

Brak pępka po operacji po urodzeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy byłem dzieckiem pępowina zawineła się w brzuchu mamy do okoła mnie i kiedy mnie wyciągneli odrazu byłem operowany. Wtedy nawet przyszedł szybciej ksiądz żeby mnie ochrzcić w razie nie udanej próby ale na szczęsię sie udało ale odczuwam dyskomfort z tego co mam na tym brzuchu ... Mianowicie jest to "ponoć" Igła i lekarze naciagneli mój brzuch ( tak to wygląda ) i ja nie mam pępka tylko caly brzuch zakryty skórą . I tu się rodzą moje 2 pytania... Czy da rade to zooperować żeby brzuch wyglądał normalnie a drugie ktoryle niszczy troszkę moją psychikę czy będę miał tzw. Kaloryfer na tym brzuchu bo strasznie mi na niz zależy ale boję się że noe dostałem takiego daru.. Help..

Odnośnik do komentarza

Wiesz jest taka modelka Karolina Kurkova, która też nie ma pępka, ponieważ również w czasie jak była niemowlakiem źle przeprowadzono u niej operację. Ona ma ładny brzuch, płaski, więc sądzę że u ciebie też powinno dać radę. Najlepiej zapytać się oto jakiegoś lekarza.

Odnośnik do komentarza

Hej witam was to znowu ja.. Mianowicie chodzi o to że po dlugich 2 tygodniach proszenia mamy w końcu usiadła i powiedziała co sie mi stało w dzieciństwie kiedy byłem w brzuszku mamy.. Otóż było to wytrzewienie jelit.. Czyli wszystko mialem na wierzchu.. I najlepsze jest to że nie było cesarki ponieważ lekarz nie do patrzył się że w dziecku które ma 50cm jest 10centymetrowa dziura która spowodowała wytrzewienie jelit.. I miałem marne szanse na przeżycie wg. rodziców ponieważ nie było cięcia cesarskiego itd.. itp.. Ale dręczą mnie pytania na które nie znam odpowiedzi .. m.in ( Najważniejsze ^-^ ) Czy bede mieć szansę na normalnie zbudowany brzuch ( kaloryfer xD ) następne to pytanie jakie by były procedury jakby wiedzieli że bede mial wytrzewienie jelit a ostatnie to chciałbym żeby odpowiedzial mi na to jakis profesjonlista ( nie twierdze że normalni uzytkownicy sa źli nie w tym rzecz ale chodzi mi o to czy po zszytym brzuchu bede mieć go wytrenowanego i jak będzie wyglądać) To tyle.. będę stukrotnie wdzięczny jak mi ktoś z doktorów chirurgii odpowie i będę wtedy wiedzial na 100% czy oplaca mi go sie trenować ( brzuszki itd ) Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie i jeszcze bardziej pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza

Hej witam was to znowu ja.. Mianowicie chodzi o to że po dlugich 2 tygodniach proszenia mamy w końcu usiadła i powiedziała co sie mi stało w dzieciństwie kiedy byłem w brzuszku mamy.. Otóż było to wytrzewienie jelit.. Czyli wszystko mialem na wierzchu.. I najlepsze jest to że nie było cesarki ponieważ lekarz nie do patrzył się że w dziecku które ma 50cm jest 10 centymetrowa dziura która spowodowała wytrzewienie jelit.. I miałem marne szanse na przeżycie wg. rodziców ponieważ nie było cięcia cesarskiego itd.. itp.. Ale dręczą mnie pytania na które nie znam odpowiedzi .. m.in ( Najważniejsze ^-^ ) Czy bede mieć szansę na normalnie zbudowany brzuch ( kaloryfer xD ) następne to pytanie jakie by były procedury jakby wiedzieli że bede mial wytrzewienie jelit a ostatnie to chciałbym żeby odpowiedzial mi na to jakis profesjonlista ( nie twierdze że normalni uzytkownicy sa źli nie w tym rzecz ale chodzi mi o to czy po zszytym brzuchu bede mieć go wytrenowanego i jak będzie wyglądać) To tyle.. będę stukrotnie wdzięczny jak mi ktoś z doktorów chirurgii odpowie i będę wtedy wiedzial na 100% czy oplaca mi go sie trenować ( brzuszki itd ) Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie i jeszcze bardziej pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...