Skocz do zawartości
Forum

Testy alergiczne


asiam

Rekomendowane odpowiedzi

~kargier
Gdzie mogę wykonać test na alergię? (w woj. łódzkim) Ile to kosztuje?

Testy skórne, badające alergię wziewną i pokarmową można wykonać w każdym gabinecie alergologicznym. Myślę, że wystarczy zorientować się, gdzie w najbliższej okolicy przyjmuje specjalista alergolog i tam się udać. Ceny testów napewno nieco różnią się między sobą, ale oscylują wokół 100 PLN

Odnośnik do komentarza

alergolog Joanna Tylżanowska
~kargier
Gdzie mogę wykonać test na alergię? (w woj. łódzkim) Ile to kosztuje?

Testy skórne, badające alergię wziewną i pokarmową można wykonać w każdym gabinecie alergologicznym. Myślę, że wystarczy zorientować się, gdzie w najbliższej okolicy przyjmuje specjalista alergolog i tam się udać. Ceny testów napewno nieco różnią się między sobą, ale oscylują wokół 100 PLN

Ja nie płaciłam nic. Miałam to na nfz. Tylko musisz być ubezpieczony

Odnośnik do komentarza
Gość Hallelujah

Witam,
W piątek mam mieć robione testy alergiczne. niestety rozchorowałam się i do końca przyszłego tygodnia siedzę na zwolnieniu. Przyjmuję Duomox, czy ten antybiotyk będzie miał wpływ na testy? Czy mogę wykonać te testy kiedy jesteś przeziębiona?

Odnośnik do komentarza

nie polecam odczulania bo dla mnie to były pieniądze wyrzucone w błoto. Ja mam alergie na pyłki brzozy, topoli i traw. Musiałabym nie wychodzić z domu od marca do czerwca! Na szczęście są leki, jak clatra (z bilastyną), które hamują objawy alergii i da sie żyć. No i oczywiście wietrze pokój po deszczu, myje sie po każdym wyjściu i nie wychodze bez okularów na nosie.

Odnośnik do komentarza

Zapisz sie do centrum medycznego Balumed:
http://balumed.pl/specjalizacje/alergolog/

Przyjmuje tam dobry alergolog, który zajmuje sie problemami alergii u dzieci i u doroslych. Jest to prywatne centrum medyczne w okolicach Wilanowa. Znajduje się na ulicy Sarmackiej.

Chodziłam na odczulanie do pani Myłek Danuty.Długo się zastanawiałam nad zabiegiem ale nie żałuję bo efekty bardzo pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...