Skocz do zawartości
Forum

Mocna pokrzywka, opuchniete i bolace stawy


Gość camper90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od dłuższego już czasu mecze się z pewnym dość problematycznym zjawiskiem. Na całym moim ciele zaczęła pojawiać się bardzo rozległa i złe wyglądająca pokrzywka- głowa, brzuch, plecy, jamą ustna, nogi. Dodatkowo zaczęły mi puchnac i bolec stawy. Ostatnio ciężko wskazać noc, w której bym nie przebudziła się odczuwając duży dyskomfort. Jednego dnia są to napuchnięta kostki, innego nadgarstki, jeszcze innego stawy przy palcach. Opuchlizna i ból stawów dość szybko przechodzą, po czym pojawiają się w innym miejscu. Byłam u alergologa, po wstępnych testach wyszło, ze reaguje na topole i trawę (gdzie ze względu na porę roku te rzeczy nie kwitną). Lekarz powiedział, ze go na pewno nie jest przyczyna mojego problemu. Póki co jestem umówiona na kolejne, dokładniejsze badania. Czy ktoś może spotkał się kiedyś z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza

a może je Pan pokarmy np jabłka kiwi surową marchew lub podobne które są podobne do alergeny traw ? istnieje częste zjawisko alergii krzyżowej po zjedzeniu takich pokarmów - może to być taka pokrywką....

proszę wysłać zdjęcia na inny mój darmowy portal wp: www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatrę
tam każdy pacjent ma osobny chat . omowimy problem obejrze zdjecia i badania. doradze . pozdrawiam Tomasz grzelewski alergolog
--

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...