Skocz do zawartości
Forum

wstrzas alergiczny!


Klaudia 22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark_Rivers

Wstrząs anafilaktyczny w zaawansowanym stadium ma dokładnie takie same objawy co podałaś w swoim temacie z tym, że po upływie kilku godzin, wszystko wraca do normy o ile w porę, dostanie się zastrzyk.Cóż jakby nie patrzeć wydaje mi się, że ty to wszystko wiesz.Z braku zajęcia i zwrócenia na siebie uwagi wymyślasz zbędne tematy jak większość osób z tego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Drogi kolego mądrośća też nie swiecisz haha ty wiesz co to jest wstrząs ?ona by nie była w stanie dojechać do lekarza ,jest do spadek ciśnienia krwi ,przyspieszone bicie serca ,obrzęk twarzy szyji .To co napisała autorka jest jedynie reakcją alergiczna bądź nie doborem magnezu .Także kolego daruj sobie

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Ależ oczywiście, byłbym wyśmienitym lekarzem zresztą to widać w moim pierwszym poście, w którym stwierdziłem od razu chorobę, tak precyzyjnie jak rzadko, który lekarz .Fakt faktem, że nigdy nie interesowałem się zbytnio medycyno, to jednak tę dolegliwość u pani Klaudii, potrafiłem stwierdzić i to z zamkniętymi oczami:P

Odnośnik do komentarza

Haha skoro uwazasz, że to co Pani Klaudia opisuje w poście jest wstrzasem to zapewne jesteś wyśmienitym Lekarzem xd Poczytaj sobie o tym w internecie lub zapytaj Lekarza jak wygląda wstrząs .A co do autorki droga Klaudio Twoje objawy są objawami zwykłej reakcji alergicznej pokrzywka ,wysypka czasami obrzęk ust zaczerwienienie oczu typowa reakcja alergiczne idź do Lekarza niech da Ci skierowane do alergologa,wypisze tabletki pij wapno i Ci przejdzie .Wstrząs objawia się spadkiem ciśnienia ,zwrotami głowy ,zaczerwienieniem ,trudnością w oddychaniu ,bólem głowy ,a w najgorszym przypadku obrzękem krtani i Twarzy wtedy trzeba szybko podać adrenalinę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...