Skocz do zawartości
Forum

Alergia /triada aspirynowa,salicylany/


fra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ;czy lek Signulair 10 może powodować problemy z oddychaniem,dusznością?W/w lek biorę wieczorem ,natomiast rano Clatrę i krople do nosa Flixonasse/spray/.Nadmieniam,iż mam stwierdzona triadę aspirynową ,nietolerancje na salicylany.Jestem po polipektomi polipów.
Dodam,ze w ciągu dnia biorę jeszcze Etform 500/na stwierdzony stan przedcukrzycowy-lekką cukrzycę oraz lek na ciśnienie Tertensif kombi.A może to po leku na nadciśnienie lub po tych wszystkich lekach/może one tak na siebie oddziaływają,że ja na tym cierpię.No a może nasila się alergia?Zresztą zawsze lepiej się czuję na wiosnę i lato.Zimy nie znoszę /zwłaszcza takiej jak w tym roku/.Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

O ewentualnej interakcji leków powinien poinformować pacjenta lekarz. Więc musisz udać się do lekarza i podać leki które zażywasz i jeżeli jest dobrym specjalistą i ma taką wiedzę to z pewnością udzieli odpowiedzi. Można także zapytać w aptece - magistrowie też potrafią udzielić odpowiedzi na temat ewentualnych interakcjach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

niestety to nie reakcja na leki to po prostu wszystko razem.Do triady aspirynowej dołączyła początkująca astma .Dziękuje za odpowiedź ale moja pani alergolog bardzo dobrze ustawiła mnie lekami.Lepiej pewnie już nie będzie,oby było tylko tak jak jest.Wiadomo trzeba ponadto uważać na to co się je.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...